Telefon+48 537 971 299
EN Instagram Facebook
Agencja Modelek Realizacje
Strona główna » Oferta » Szczecin

Zobacz jak pomagamy w organizacji eventów, konferencji i targów w Szczecinie

Szczecin

Szczecin

Szczecin od wielu lat przyciąga organizatorów licznych eventów oraz wydarzeń o charakterze firmowym. Jako jedna z większych w Polsce agencji hostess i modelek posiadamy szeroką bazę hostess oraz modelek, które z powodzeniem wspierają działania podczas takich wydarzeń jak eventy firmowe, konferencje. Podczas tych imprez nie może zabraknąć czarujących i zwracających uwagę hostess, które pomogą w kwestiach organizacyjnych, a także w nawiązaniu pierwszego kontaktu z potencjalnym klientem. Ponadto ze względu na rosnącą popularyzację akcji promocyjnych, jako ogólnopolska firma, możemy zapewnić obsługę hostess na terenie zarówno dużych jak i mniejszych miast.

 

Nasza agencja hostess w Szczecinie posiada dużą bazę modelek, które zadbają, by wydarzenia przyniosły organizatorom sukces oraz jeszcze długo były wspominane przez uczestników. Hostessy PromoGirls na konferencje zaopiekują się gośćmi dbając o to, by czuli się komfortowo. Hostessy na targi zagwarantują stoisku powodzenie, co bezpośrednio przekłada się na zyski oraz nowe kontakty biznesowe.

 

Hostessy na eventy zadbają, by podczas wydarzeń kulturalnych czy rozrywkowych wszyscy dobrze się bawili. Hostessy uświetnią wydarzenia ocieplając wizerunek firmy sprawiając, że klienci będą chcieli ponownie skorzystać z jej usług, a partnerzy biznesowi zapamiętają, w jakiej miłej atmosferze nawiązali kontakty.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

NASZE USŁUGI