Telefon+48 537 971 299
EN Instagram Facebook
Agencja Modelek Realizacje
Strona główna » Oferta » Rzeszów

Agencja modelek, fotomodelek i hostess - sprawdź ofertę dla Rzeszowa

Rzeszów

Rzeszów

Rzeszów jest stolicą województwa Podkarpackiego. W charakter regionu idealnie wpisują się eventy o charakterze promocyjnym, konferencyjnym oraz kulturowym, które coraz częściej przyciągają do miasta spore rzesze firm. Podczas konferencji hostessy wspierają aktywnie markę klienta przy działaniach informacyjnych oraz recepcyjnych. Bardzo popularną metodą dotarcia do odbiorców stały się akcje promocyjne i samplingowe podczas eventów. Hostessy PromoGirls są wyspecjalizowane w tych działaniach, podnosząc efekty sprzedażowe zaplanowanej akcji, a także nadając jej większego rozgłosu.
 
Posiadające odpowiednie umiejętności hostessy na targi nienachalnie, lecz skutecznie zareklamują produkt, zachęcą gości, by odwiedzili stoisko i będą do niego miłym dodatkiem zapadającym w pamięć oraz ocieplającym wizerunek marki.
 
Nasza agencja hostess w Rzeszowie posiada dużą bazę dziewczyn, które zapewnią fachową obsługę każdego wydarzenia, na najwyższym poziomie. Posiadamy w swojej ofercie zarówno hostessy na eventy w Rzeszowie jak i hostessy na konferencje, podczas których zaopiekują się gośćmi, a także zajmą tłumaczeniem. Hostessy PromoGirls pomogą również w organizacji wydarzeń, by wszystko poszło zgodnie z planem.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

NASZE USŁUGI