Telefon+48 537 971 299
EN Instagram Facebook
Agencja Modelek Realizacje
Strona główna » Oferta » Poznań

Sprawdź najlepszą ofertę agencji PromoGirls w Poznaniu

Poznań

Poznań

Poznań – Poznań od lat króluje na targowej mapie Polski. Podczas wydarzeń organizowanych w Poznaniu przedstawiciele polskich i zagranicznych firm mają okazję na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych. Hostessy PromoGirls posiadają bardzo duże doświadczenie w obsłudze eventów, stoisk targowych, mogą też wcielić się w rolę tłumaczek. Podczas najbardziej wymagających wydarzeń bardzo ważna jest punktualność, miła aparycja i pracowitość na co można w 100% liczyć ze strony naszego zespołu.

 

Jednym z głównych zadań każdej hostessy na targach jest udział w promocjach, który nie ogranicza się tylko do stania z promowanym produktem. Profesjonalne modelki przede wszystkim aktywnie zachęcają przechodniów do zapoznania się z daną usługą, wyrobem lub marką, a także udzielają wielu szczegółowych informacji i odpowiadają na ewentualne pytania. Efektywnie, ale nie nachalnie, zachęcają potencjalnych klientów do przetestowania oferty reprezentowanej firmy, co znacząco wpływa na zwiększenie przychodów danego przedsiębiorstwa. Dodatkowo są miłym i często zapamiętywanym akcentem, który ociepla wizerunek firmy i sprawia, że klienci chętnie do niej wracają, by ponownie skorzystać z oferowanych usług lub zakupić konkretny produkt. Jest to szczególnie istotne w Poznaniu, czyli w mieście, w którym trzeba się liczyć z ogromną konkurencją.

 

Dlatego tak ważne jest, aby agencja hostess miała do zaoferowania miłe, sympatyczne i piękne dziewczyny, które doskonale wiedzą jak nadać wydarzeniu atrakcyjności oraz sprawić, że firma odniesie sukces oraz uzyska konkretne profity. Nasze PromoGirls to hostessy nie tylko na targi czy na promocje. Hostessy są wspaniałą i fachową obsługą zarówno na eventy jak i konferencje. Mogą zająć się dystrybucją gadżetów, witaniem gości, udzielaniem im informacji. Jako, że coraz więcej firm zagranicznych przyjeżdża w celach biznesowych do poznania, nasze PromoGirls są również świetnymi tłumaczkami, zapewnią doskonały kontakt z klientem zagranicznym. Dobra hostessa to wisienka na torcie udanego eventu, a Poznań to miasto idealne do organizacji wszelkich wydarzeń.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

NASZE USŁUGI