Telefon+48 537 971 299
EN Instagram Facebook
Agencja Modelek Realizacje
Strona główna » Oferta » Lublin

Zobacz jaką ofertę związaną z obsługą konferencji i eventów przygotowaliśmy dla Lublina

Lublin

Lublin

Lublin jest stolicą województwa Lubelskiego, a także największym miastem we wschodniej części Polski. W charakter regionu idealnie wpisują się eventy o charakterze kongresowym, konferencyjnym, kulturowym, które coraz częściej przyciągają do miasta ich organizatorów oraz odbiorców. Podczas konferencji hostessy wspierają przy działaniach informacyjnych oraz recepcyjnych. Bardzo popularną metodą dotarcia do klienta stały się w ostatnim czasie akcje promocyjne podczas eventów. Hostessy PromoGirls są wyspecjalizowane w tych działaniach, podnosząc jednocześnie poziom wizerunkowy jak i efekty sprzedażowe zaplanowanej akcji.

 

Umiejętnie przyciągając uwagę i przedstawiając dany produkt czy markę nasze hostessy na targi w Lublinie zapewnią stoisku zainteresowanie gości, rozdadzą ulotki i gadżety. Hostessy na eventy znacznie podnoszą rangę wydarzenia, nadają mu atrakcyjności i zachęcają gości do aktywnego udziału w nim.

 

Nasze hostessy  na konferencje służą pomocą, uśmiechem, życzliwością, dbając, by gościom niczego nie brakowało, a wydarzenie na długo pozostało w ich pamięciach. Hostessy na targi są wręcz nieodłącznym ich elementem, ciężko wyobrazić sobie jakiekolwiek targi bez udziału pięknych dziewczyn rozdających gadżety i zachęcających do odwiedzenia stoiska. Hostessy są coraz bardziej potrzebne, a Lublin to idealne miasto, by organizować wydarzenia z ich udziałem.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

NASZE USŁUGI