Telefon+48 537 971 299
EN Instagram Facebook
Agencja Modelek Realizacje
Strona główna » Oferta » Łódź

Konferencje, targi i eventy w Łodzi - sprawdź nasze propozycje

Łódź

Łódź

Łódź oraz województwo Łódzkie od zawsze utożsamiane są z przemysłem odzieżowy, tekstylnym. W związku z dynamicznym rozwojem regionu, odbywa się w nim coraz więcej wydarzeń o charakterze międzynarodowym: pokazów mody, konferencji, spotkań biznesowych. Hostessy PromoGirls od lat wspierają wizerunkowo takie wydarzenia dbając o dobry wizerunek naszych klientów. Coraz częściej przybywają w nasze strony klienci zagraniczni – w takiej sytuacji warto zadbać o tłumaczki, które ułatwią pierwszy kontakt oraz pomogą w komunikacji.

 

Nie da się pokazać nowej kolekcji ubrań, czy obsłużyć pokazu bez udziału hostess oraz modelek. Dlatego tak ważne jest, aby znaleźć odpowiednią agencję oferującą wynajem hostess. Posiadamy dużą bazę hostess, które obsłużą wszelkie wydarzenia w Łodzi. Nasze PromoGirls to hostessy zarówno na eventy, którym dodadzą blasku i szyku jak i na wszelkie targi czy konferencje.

 

Podczas takich wydarzeń bardzo ważne jest nawiązanie kontaktu z klientem, odpowiednie zareklamowanie i przedstawienie mu swoich usług, a hostessa zrobi to w sposób fachowy. Piękne hostessy posiadające odpowiednie umiejętności interpersonalne potrafią zapewnić organizatorowi wydarzenia czy firmie pewny sukces i satysfakcję.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

NASZE USŁUGI