Telefon+48 537 971 299
EN Instagram Facebook
Agencja Modelek Realizacje
Strona główna » Oferta » Kraków

Sprawdź ofertę PromoGirls - agencji modelek i hostess z Krakowa

Kraków

Kraków

Kraków – Agencja Hostess PromoGirls posiada swoje serce w Krakowie. Miasto Królów polskich od zawsze gości u siebie osoby odwiedzające liczne konferencje, eventy targowe, kongresy. Znani z gościnności, dbamy o każdy szczegół, aby każde wydarzenie zakończyło się sukcesem. Nasze hostessy obsługują również liczne eventy o charakterze promocyjnym, kulturalnym, klubowym.

 

Ciągle rozbudowywane zaplecze konferencyjno-hotelowe w grodzie Kraka sprzyja organizacji najbardziej prestiżowych eventów. Na takich nie może zabraknąć profesjonalnej obsługi, od której w dużej części zależy finalny, pozytywny obraz wydarzenia.

 

Obsługę imprez masowych, kulturalnych, rozrywkowych, czy biznesowych warto powierzyć fachowcom, osobom posiadającym odpowiednie umiejętności, życzliwy uśmiech i chęć pomocy oraz nadania wydarzeniu jak najwyższej rangi. Nasze hostessy na eventy dbają o to, by goście dobrze się bawili, udzielają informacji, zajmują się kolportażem ulotek czy gadżetów. Są wszędzie tam, gdzie potrzebna jest obsługa na wysokim poziomie.

 

Hostessy na konferencje w Krakowie witają gości serdecznym uśmiechem, kierują w odpowiednie miejsca, służą pomocą. Hostessy na targi, których Kraków jest kluczowym miejscem, zachęcają do odwiedzenia stoiska oraz podnoszą jego atrakcyjność mając bezpośredni wpływ na efekty udziału firmy w targach.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

NASZE USŁUGI