Telefon+48 537 971 299
EN Instagram Facebook
Agencja Modelek Realizacje
Strona główna » Oferta » Kielce

Skorzystaj z oferty agencji modelek i hostess PromoGirls w Kielcach

Kielce

Kielce

Kielce od wielu lat przyciągają wystawców oraz odwiedzających targi poprzez popularne w całej Polsce centrum wystawiennicze. Jako ogólnopolska agencja hostess i modelek posiadamy szeroką bazę hostess oraz modelek, które z powodzeniem wspierają działania podczas takich wydarzeń jak targi i konferencje. Podczas tych imprez nie może zabraknąć czarujących i zwracających uwagę hostess, które pomogą w nawiązaniu pierwszego kontaktu z potencjalnym klientem. Ponadto mamy bogate doświadczenie w obsłudze eventów oraz akcji promocyjnych na terenie województwa świętokrzyskiego.

 

Agencja hostess w Kielcach gwarantuje fachową obsługę wydarzenia przez osoby, które potrafią przyciągnąć uwagę, zająć się gośćmi, zadbać o ich komfort. W naszej bazie znaleźć można hostessy na wszelkie eventy. PromoGirls pomogą w zorganizowaniu wydarzenia, zajmą się jego obsługą oraz zadbają, by przebiegło zgodnie z planem, a goście doskonale się bawili.

 
Nasze hostessy na konferencje zajmą się witaniem gości, wskazaniem im drogi na interesującą ich część spotkania, odpowiedzą na pytania i udzielą informacji a także nadadzą konferencji szyku i elegancji.  Hostessy na tarki, których częstym miejscem organizacji są właśnie Kielce zajmą się dystrybucją gadżetów oraz ulotek, przyciągną uwagę do stoiska i zadbają o jego atrakcyjność.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

NASZE USŁUGI