Telefon+48 537 971 299
EN Instagram Facebook
Agencja Modelek Realizacje
Strona główna » Oferta » Katowice

PromoGirls - agencja hostess, modelek i fotomodelek oferuje pomoc przy organizacji eventów w Katowicach

Katowice

Katowice

Katowice oraz całe województwo śląskie od zawsze utożsamiane są z charakterem, pracowitością, prężnym rozwojem. W związku z dynamicznym rozwojem regionu, odbywa się w nim coraz więcej wydarzeń o charakterze międzynarodowym: konferencji, spotkań biznesowych. Hostessy PromoGirls od lat wspierają wizerunkowo takie wydarzenia dbając o dobry wizerunek naszych klientów.
 
Coraz popularniejsze stają się również wizyty przedstawicieli zagranicznych firm – w takiej sytuacji warto zadbać o tłumaczki, które pomogą w pierwszym kontakcie oraz zbudują relację z osobą z innego kraju.

 

Hostessy z Katowic zarówno uświetnią wszelkie eventy, imprezy masowe jaki  spotkania biznesowe. Hostessy na targi branżowe przykują uwagę gości i zapewnią stoisku popularność. Zadbają, aby każdy mógł otrzymać potrzebne informacje oraz zajmą się dystrybucją gadżetów.

 

Hostessy na konferencje nie tylko zajmują się tłumaczeniem. Wskazują również drogę na konkretne spotkania, służą pomocą i informacją. Hostessy na eventy zajmują się niemalże wszystkim – od pomocy w organizacji spotkania po zapewnienie gościom dobrej zabawy. Profesjonalna hostessa wie, jak uświetnić wydarzenie zapewniając jego organizatorom sukces. Katowice znane są z różnorodnych targów i wydarzeń na których nie może zabraknąć PromoGirls!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

NASZE USŁUGI