Telefon+48 537 971 299
EN Instagram Facebook
Agencja Modelek Realizacje
Strona główna » Oferta » Bydgoszcz

Skorzystaj z pomocy naszych hostess i modelek na twoim evencie i konferencji w Bydgoszczy

Bydgoszcz

Bydgoszcz

Myśląc o województwie kujawsko-pomorskim, na myśl od razu przychodzi każdemu Bydgoszcz. Jako miasto w pierwszej dziesiątce największych w Polsce jest także punktem na mapie Polski, gdzie coraz częściej pojawiają się organizatorzy eventów i konferencji. Podczas takich wydarzeń niezbędna jest profesjonalna obsługa. Hostessy PromoGirls wspierają organizatorów podczas przygotowań ich imprez, a także wyręczają w zadaniach informacyjnych, konferencyjnych. Poza Bydgoszczą, istotnym punktem na mapie województwa jest także Toruń. Jako jedna z większych agencji w Polsce jesteśmy w stanie zapewnić obsługę na najwyższym poziomie także w okolicznych miastach.

 

Zarówno hostessy na targi jak i hostessy na konferencje, czy eventy, są już nieodłącznym elementem tych wydarzeń, których w Bydgoszczy odbywa się coraz więcej. Hostessy PromoGirls na eventy dbają o to, by goście czuli się komfortowo, udzielają wszelkich informacji, zajmują się kolportażem ulotek czy gadżetów, a nawet tłumaczeniem. Są wszędzie tam, gdzie potrzebna jest obsługa na wysokim poziomie lub potrzeba przyciągnąć uwagę, sprawić, że wydarzenie będzie niepowtarzalne i zostanie na długo w pamięci gości.

 

Nasze hostessy obsługują wszystkie eventy dokładając wszelkich starań, by zleceniodawca był zadowolony. Dzięki dobrze obsłużonym wydarzeniom Bydgoszcz i okoliczne miejscowości mogą rozwijać się przyciągając inwestorów.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

NASZE USŁUGI