Telefon+48 537 971 299
EN Instagram Facebook
Agencja Modelek Realizacje
Strona główna » Oferta » Białystok

Wynajmij hostessy i modelki na targi, konferencje lub inne eventy w Białymstoku

Białystok

Białystok

Białystok to stolica województwa podlaskiego. Naturalne, piękne tereny przyciągają tam organizatorów eventów plenerowych, firmowych czy bankietów. Hostessy PromoGirls pomagają organizatorom takich eventów zarówno w ich przygotowaniu, jak i późniejszej obsłudze.

 

Ciągle rozwijająca się baza hotelarska sprawia, że coraz więcej firm planuje tam swoje konferencje i imprezy biznesowe. Nasze hostessy mogą wcielić się w rolę informatorek, tłumaczek, a także świetnie się bawić jako tancerki podczas wieczornych imprez tanecznych.

 

Agencja hostess w Białymstoku oferuje współpracę z hostessami na eventy. PromoGirls podnoszą rangę wydarzenia, nadają mu blasku i atrakcyjności. Wszędzie tam, gdzie potrzebna jest wykwalifikowana obsługa czy to imprezy czy wydarzenia nasze hostessy służą pomocą, uśmiechem, życzliwością, dbając, by gościom niczego nie brakowało, a wydarzenie na długo zapisało się w ich pamięci.

 

Hostessy na konferencje nadadzą jej elegancji, zadbają o jej uczestników i ich doskonałe samopoczucie. Hostessy na targi, dla których Białystok jest bardzo ciekawą lokalizacją, zachęcają do odwiedzenia stoiska oraz podnoszą jego atrakcyjność, dzięki czemu udział w targach przynosi wystawcom wymierne korzyści.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

NASZE USŁUGI